Storyteller Club – Klub Mówców Nie Tylko dla Handlowców

KTO JESZCZE CHCE STAĆ SIĘ ŚWIETNYM MÓWCĄ, BYĆ ZNAKOMITYM SPRZEDAWCĄ I PORZĄDNIE ZARABIAĆ?

Jesteś handlowcem i chciałbyś w swojej pracy być bardziej efektywny i skuteczny? No tak, tylko jak poznać tajne techniki i sprawić, aby praca sprzedawcy była dla nas prawdziwą przyjemnością i zyskiem?

W swoim życiu zostałem postawiony przed sytuacją, w której w bardzo młodym wieku musiałem zacząć zarabiać, aby zwyczajnie w świecie mieć co jeść i mieć gdzie mieszkać. Dzięki tej sytuacji poznałem jedną
z najbardziej dochodowych profesji na świecie. Ale wiesz co, na początku byłem w tym totalnie do kitu,
a moje zarobki były dalekie od wymarzonych, one też były beznadziejne.

Jednak na pewnym etapie poznałem osobę, która była w tej profesji naprawdę dobra i chciała się ze mną podzielić swoim doświadczeniem. Dzięki mojemu zaangażowaniu, byłem w stanie skorzystać z tej szansy. Zacząłem w końcu odnosić sukcesy. Jeden za drugim. Był to dla mnie bardzo dobry okres.

Do czasu! W pewnym momencie zorientowałem się, że ta najbardziej dochodowa profesja – czyli sprzedaż – pochłania cały mój czas i nie mam go w ogóle dla siebie, na jakiekolwiek samospełnienie. Postanowiłem coś zdecydowanie zmienić, aby zacząć się spełniać w życiu.

 

… i to bez zbędnych kosztów nadwyrężających moją kieszeń!

 

Nie wiem, jak się dokładnie czujesz, myśląc o zachwyconym szefie dającym Ci upragnioną podwyżkę oraz o Twoich znakomitych wynikach sprzedażowych, ale dla mnie brzmi to jak Definicja Sukcesu.

Satysfakcja z wykonywanej pracy, zachwyceni rozmówcy, szef klepiący nas po plecach z „Dobra robota!” na ustach  – czy jest coś, co interesuje bardziej wszelakich handlowców oraz sprzedawców?  Oczywiście. To GODNE DOCHODY i GWARANCJA, że poradzimy sobie w życiu. Jeśli chcesz  zyskać pewność, że na pewno dasz radę, to może być to jedna z najważniejszych wiadomości, jakie dzisiaj przeczytasz.

 

UWAGA: Nie chcę wodzić Cię za nos i składać obietnic bez pokrycia, dlatego już teraz zdradzę Ci S E K R E T efektywnego działania i uzyskania upragnionego dochodu w zawodzie handlowca.

Niemożliwe? Zastanów się, czy kiedykolwiek:

 • W rozmowie i negocjacjach z klientem zostałeś całkowicie zignorowany?
 • Byłeś przekonany, że Twoja oferta jest naprawdę DOBRA, ale pomimo tego klient nie kupił od Ciebie produktu?
 • STRES sprawił, że nie byłeś w stanie w odpowiedni sposób przedstawić swojej oferty?
 • ZAMARŁEŚ podczas ważnego przemówienia, przez co ucierpiał TWÓJ wizerunek profesjonalisty?
 • Zastanawiałeś się, gdzie możesz poznać INTERESUJĄCYCH I  UCZCIWYCH partnerów biznesowych,
  od których nauczysz się działania w świecie sprzedaży?
 • Nie potrafiłeś zapanować nad sobą podczas wystąpienia publicznego, pomimo odpowiedniego przygotowania?
 • Czułeś się jak ofiara, która traci kontrolę nad sytuacją?
 • Przegrałeś walkę ze stresem, przez co nie sprostałeś wyznaczonemu zadaniu?

 

Znane, prawda?

Nie martw się – takie emocje dopadają nas wszystkich. To nie Twoja wina. Pamiętaj, że nie tylko Ciebie stres pokonał.. Początek jest  taki sam dla nas wszystkich – to od nas zależy, co zrobimy dalej. Ludzie sukcesu wiedzą jak ten stres przekuć na swoją korzyść. Jak dzięki niemu…

….odnieść sukces.

Nie ważne, skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz. Zapomnij o swoich dotychczasowych porażkach, potknięciach, niepowodzeniach: SAM możesz wykreować zupełnie nowego, lepszego siebie. Kręcisz
z niedowierzaniem głową? Ok, ale gdzieś w środku wiesz, że mam rację. Będziesz pewny siebie. Będziesz kreatywny. Będziesz przewodzić – tak, dobrze czytasz.

Będziesz liderem.

Wystarczy jeden krok…

Istnieje prosty sposób, by raz na zawsze zapomnieć o nerwowym przebieraniu nogami przed ważną rozmową czy publicznym wystąpieniem. To sposób na stanie się prawdziwym liderem…

 

I ty go poznasz!

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak fajnie byłoby, gdyby zamiast kolejnego „dziękuję, nie jestem zainteresowany” ze strony klienta lub partnera biznesowego  ZAWSZE  dostawać to, na co zasłużyłeś?
Jak “ZACZAROWAĆ”, by wysłuchali tego, co masz do powiedzenia? Jak zwiększyć pewność siebie,
a co się z tym wiąże, swoją wartość oraz zyski?

Tak, także szukałem odpowiedzi na te nurtujące pytania. Przeczytałem setki książek, uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu skutecznych przemówień, komunikacji oraz mechanizmów sprzedaży.

I co? Dostałem do ręki odpowiednie narzędzia, ale… nie wiedziałem, jak ich używać! Pragnąłem rezultatu natychmiastowego, który przecież każdy z takim zaangażowaniem mi obiecywał – tymczasem moja wiedza, choć rozległa, w realnym życiu nie procentowała tak, jakbym tego oczekiwał. Czułem, że sekret kryje się nie
w wielkich słowach, a w nieustannym treningu nabytych już umiejętności.
Na szkoleniu mówiono mi, że wystąpienia publiczne są ważne, ale…  nie odgrywają znaczącej roli w  podniesieniu sprzedaży czy zdobyciu nowej, intratnej posady. Szybko odkryłem, że jest inaczej. One POMAGAJĄ i to bardziej niż Ci się wydaje! Niestety, “Magiczne” patenty czy sztuczki działały tylko przez chwilę – a ja potrzebowałem stałego rozwiązania, które będzie przynosić nieprzerwane korzyści.

I choć owszem, dzięki wiedzy wyniesionej z wcześniejszych warsztatów moje umiejętności rosły, a kontakty
z klientami uległy znaczącej poprawie, to chciałem czegoś więcej. Chciałem czegoś SZYBSZEGO, MOCNIEJSZEGO i WYDAJNIEJSZEGO. Ktoś może powiedzieć, że oczekiwałem rzeczy niemożliwych, ale nie zgodzę się. Wiesz, dlaczego tamte metody nie zadziałały?

BO NIE ISTNIEJE JEDNA, MAGICZNA METODA NA PORWANIE SŁUCHACZY PODCZAS WYSTĄPIENIA. NIE MA TEŻ  JEDNEJ“RECEPTY” NA SUKCES.

Tak, dobrze czytasz. Nie ma jednego, skutecznego sposobu na przyciągnięcie uwagi rozmówców. Umiejętności wystąpień publicznych oraz komunikacji nie polegają na sztuczkach i odwracaniu kota ogonem – takie sposoby działają tylko przez moment. ALE…

… TO MNIE NIE ZNIECHĘCIŁO.  Postanowiłem wykorzystać swoje 17- letnie doświadczenie w branży
sprzedaży i rzuciłem się w wir poszukiwań najbardziej efektywnych rozwiązań. DZIŚ mogę powiedzieć,
ŻE TAK, ZNALAZŁEM SPOSÓB. Odnalazłem patent na kreatywne podejście do słuchaczy, a co się z tym
wiąże, zwiększenie zysków i siły przebicia na wolnym rynku. To nie jest „złota” metoda, bo takie nie istnieją,
ale MAKSYMALNIE do niej zbliżona. Okazało się, że dzięki wystąpieniom publicznym mogę zarabiać WIĘCEJ, robiąc MNIEJ. Zauważyłem także, że osoby, które zaczęły w swojej pracy korzystać z zasad wystąpień publicznych poznanych na moich szkoleniach również odnotowały DRASTYCZNE skoki swoich przychodów,
i to przy minimalnej zmianie sposobu pracy! Postanowiłem więc zakasać rękawy i przejść do działania.

Sekret?

Zależy mi na Twoim sukcesie, dlatego nie zamierzam bawić się w kotka i myszkę. Już teraz możesz poznać sposób, dzięki któremu moi podopieczni nabrali pewności siebie, a dzięki temu zwiększyli dochody
i pozyskali nowe, wartościowe kontakty.

W pracy handlowca umiejętności perswazyjne oraz komunikacja werbalna to kluczowe elementy. Wiem, jak ważny jest MOCNY start. Czasem podczas naszej wędrówki zdarzają się sytuacje, które podcinają nam skrzydła. Brak sukcesów, pieniędzy czy osiągnięć – to może zdemotywować.

Pomogę Ci zacząć, i to od razu z najlepszymi efektami. Gotowy?

To takie proste…

Szkolenia, na których bywałem, dostarczały wiedzę – pożyteczną, ale często suchą i podręcznikową. Na papierze wszystko wydaje się takie proste. Niestety, w prawdziwym życiu techniki skutecznej autoprezentacji czy sprzedaży nie zawsze działają tak, jak tego oczekujemy. Wiedziałem, że odpowiednie przygotowanie to nie wszystko. Efektywne prezentacje i sprzedaż potrzebują efektywnych sposobów, a takie nie spadają z nieba. Można je za to… WYTRENOWAĆ.

Gdybyś wiedział, że metody  na porywające wystąpienia i zostanie LIDEREM można…

 • po prostu PRZEĆWICZYĆ i dopasować do Ciebie tak, by dawały jak najlepsze rezultaty?
 • łączyć, dowolnie modyfikować, i co najważniejsze, dla lepszego efektu STOSOWAĆ WSZYSTKIE NARAZ?
 • testować i na bieżąco zmieniać, dzięki NATYCHMIASTOWEJ reakcji pozostałych uczestników warsztatów?

 

…Jak długo zwlekałbyś z podjęciem decyzji o rozpoczęciu treningów?

Oto pomysł, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do pracy handlowca!

Stworzyłem STORYTELLER CLUB – prawdziwy poligon doświadczalny EFEKTYWNEJ i KREATYWNEJ autoprezentacji i sprzedaży. To nie jest cykl zwykłych szkoleń. To w ogóle nie ma nic wspólnego
z nudnymi prelekcjami, na których zostajesz zalany falą niepotrzebnych, wtórnych informacji. Dobrze wiesz,
o czym mówię – te wszystkie szkolenia, podczas których obiecuje się niestworzone rzeczy, by koniec końców zostawić Cię z ogromem TEORETYCZNEJ WIEDZY. Nie daj się oszukać kolejny raz. One słabo działają! I dobrze wiem, dlaczego:

Trenerzy niestety nie znają Cię osobiście. Na dużych wydarzeniach jesteś tylko jednym z wielu uczestników. Trener nie ma fizycznej możliwości, by z każdym porozmawiać, a co się z tym wiąże – rozwiać dręczące Cię wątpliwości.

Dostajesz ogrom teorii, bez możliwości przećwiczenia jej w praktyce. Owszem, twoje notatki są pełne wiedzy, jednak dopóki nie nauczysz się jej stosować w życiu, będzie całkowicie bezużyteczna!

Nie dostajesz informacji zwrotnej o tym, co można zrobić inaczej, wydajniej, LEPIEJ! Zdobędziesz wiedzę podręcznikową, ale nie będziesz wiedział, czy właściwie ją stosujesz!

– Nawet jeśli na warsztatach pojawiają się elementy TRENINGU, to są one krótkie. Podczas gdy to właśnie trening czyni mistrza, wiele szkoleń skupia się bardziej na teoretycznym aspekcie wiedzy. SUCHE INFORMACJE NIE SPOWODUJĄ, ŻE NAUCZYSZ SIĘ WYSTĘPOWAĆ PUBLICZNIE!

W Storyteller Club nie uczysz się o tym jak przemawiać. Ty PO PROSTU przemawiasz!

STORYTELLER CLUB to miejsce, gdzie uczysz się wystąpień publicznych i sprzedaży za pomocą opowiadania historii. Brzmi banalnie? Może dla niektórych, ale to właśnie te umiejętności podwyższają Twoją samoocenę, uczą Cię angażować słuchaczy, tworzyć wciągające przemówienia  i… coraz więcej zarabiać.

Opracowałem indywidualny program opierający się wykorzystywaniu zdobytej wiedzy w praktyce.

Tak – oznacza to, że w STORYTELLER CLUB ponad 80% czasu poświęcamy na ćwiczenie naszych umiejętności przemawiania i skutecznej sprzedaży. To jeden z NAJWYŻSZYCH wyników! Potwierdzają to trenerzy, którzy przyszli na treningi naszego klubu. Pomimo imponującej wiedzy, ZAUWAŻYLI OGROMNĄ WARTOŚĆ warsztatów. Jak do tego doszło? Otrzymali konstruktywną informację zwrotną na temat tego, co wychodzi im najlepiej, a nad czym można jeszcze popracować. Teraz przyznają  – to właśnie ĆWICZENIA z profesjonalistami pomagają w wchodzeniu na wyższy poziom kompetencji, walce z tremą czy obiekcjami przed zadawaniem pytań.

Uczestniczę w zajęciach na Storyteller Club od samego początku. Mam więc przegląd wszystkiego co się w tym czasie działo. Jedną wspólną cechą, której właściwie nie da się nie zauważyć, to ogromna przemiana u wszystkich, którzy przychodzą na Club. Nieważne, czy ktoś zaczynał z już wyrobionym warsztatem, czy bał się w ogóle odezwać na scenie. Wszyscy robimy ogromne postępy, które są widoczne z tygodnia na tydzień. Dlatego jakbym miał określić zajęcia na Clubie jednym słowem, to byłoby to SKUTECZNOŚĆ.Marcin Kądziołka, Prezes Złotych Myśli Sp. z o.o.

To prowadzi do prostego równania.

DOBRY TRENING = SKUTECZNA PRZEMIANA = WYSOKIE KOMPETENCJE = PRACA I KLIENCI TWOICH MARZEŃ!

STORYTELLER CLUB to NATYCHMIASTOWY rezultat. Oznacza to, że już po PIERWSZYM spotkaniu:

 • Zyskujesz większą pewność siebie;
 • Twoja sprzedaż jest niesamowicie EFEKTYWNA;
 • W oczach klienta będziesz PROFESJONALISTĄ;
 • Wznosisz swoją autoprezentację na zupełnie nowy poziom;
 • Potrafisz JEDNYM pytaniem zaciekawić rozmówcę;
 • Podnosisz swoje zyski;
 • Podwyższasz swoją pozycję na rynku pracy;
 • Zyskujesz zupełnie nowe kontakty;
 • Wiesz, jakich błędów unikać w pracy handlowca;
 • Działasz i pracujesz WYDAJNIEJ;
 • SKUTECZNIE walczysz z tremą i stresem!

 

Brzmi jak bajka, prawda?

Tak, zdobywanie nowych klientów, kreatywne przemawianie i opanowanie do perfekcji autoprezentacji jest właśnie TAKIE PROSTE. To jednak nie wszystko. Oto mały przedsmak tego, co odkryjesz podczas warsztatów.

GWARANTUJĘ –wystąpienia już NIGDY nie będą wyglądać tak samo! Zmienisz swoje wyobrażenie o efektywnym przemawianiu, zyskasz obiecujące kontakty oraz będziesz niezwykle skutecznym handlowcem!

Podpowiem Ci, jak:

 • Podnieść swoją atrakcyjność dla klienta – ciężko w to uwierzyć, ale już PARĘ ZDAŃ wystarczy, by Twój potencjalny klient to właśnie z Tobą chciał przeprowadzać interesy!
 • Jak jednym, celnym pytaniem poznać potrzeby Twojego rozmówcy i co się z tym wiąże, jego INSTRUKCJĘ obsługi – tak, to oznacza, że odbiorca sam powie Ci to, czego od Ciebie oczekuje i o co masz go zapytać!
 • Jak skutecznie przekonać odbiorców do swoich idei.
 • Jak przemawiać, by ZAWSZE pozostawić po sobie wrażenie PROFESJONALISTY w swojej dziedzinie.
 • Jak pokazać klientowi,  że jesteś NAPRAWDĘ najlepszy na rynku. Tutaj nie ma miejsca na wątpliwości!
 • Jak jednym gestem wpłynąć na decyzję Twojego rozmówcy, tak, aby podświadomie pokazać mu, co jest dla niego dobre.
 • Jak sugestywnie przemawiać, tak, aby przyciągnąć i zatrzymać uwagę odbiorców.
 • Jak wykorzystać perswazję, by dostawać to, czego chcesz!
 • Jak zostać liderem i zachowywać się jak lider, który pociągnie za sobą tłumy!

 

STORYTELLER CLUB nie nauczy Cię, jak przemawiać, by „wypaść” jak profesjonalista. STORYTELLER CLUB UCZYNI Cię profesjonalistą!

Nasz klub to miejsce dla ludzi otwartych, kreatywnych i nie bojących się wyzwań. W PRZYJAZNEJ atmosferze ćwiczymy, a później dyskutujemy na tematy wystąpień, dzięki czemu na bieżąco obserwujesz swoje postępy. Warsztaty to inwestycja w Twój rozwój – nabytą w STORYTELLER CLUB wiedzę możesz wykorzystać zarówno
w codziennym życiu, jak i w pracy zawodowej czy podczas egzaminów!

Nadal masz wątpliwości, czy to miejsce dla Ciebie? Pozwól, że przytoczę słowa samych uczestników naszego klubu:

 

„Konsultacje z Piotrem rozpocząłem 9 sierpnia i zakończyłem 23 sierpnia 2016r. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale może zacznijmy od początku.

Przed rozpoczęciem konsultacji miałem wiele wątpliwości i nie wiedziałem czy jest sens w to inwestować. W końcu jestem praktykiem, a w ten sposób można się najwięcej nauczyć. Moje obawy wynikały z poprzednich doświadczeń. Odbyłem wiele szkoleń które były na takim poziomie ogólności, że niczego nie zmieniły w moim działaniu. Nie chciałem tracić czasu i pieniędzy.

Postanowiłem jednak skorzystać z dodatkowej pomocy. Jeśli człowiek się nie rozwija i uważa, że jest samowystarczalny to znaczy, że się cofa. Nie znałem wcześniej Piotra. Przekonało mnie jego wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz opinie wielu zadowolonych osób. Chcę uczyć się od najlepszych, a Piotr niewątpliwie do nich należy.

Podczas konsultacji otrzymałem wiele wartościowej wiedzy i konkretnych technik które mogę stosować w mojej codziennej pracy. Wszelkie obawy zniknęły kiedy zacząłem używać porad Piotra, ponieważ na własnej skórze przekonałem się, że to naprawdę działa. Podoba mi się również sposób w jaki Piotr przekazuje swoją wiedzę. Jest konkretny, uporządkowany i podczas luźnej rozmowy można się wiele nauczyć i zrobić cenne notatki na przyszłość.

Piotr wskazał mi drogę i pokazał jakie cele pośrednie muszę osiągnąć aby przełożyło się to na główny wynik, jakim jest zwiększenie sprzedaży. Piotr jest praktykiem i doskonale zna się na pracy przedstawiciela handlowego. Otrzymałem od niego bardzo dużo wartościowej i konkretnej wiedzy, którą stosuję każdego dnia. Rezultaty przyszły bardzo szybko – jeszcze przed zakończeniem naszego szkolenia sprzedałem najdroższą usługę od rozpoczęcia mojej pracy, niemalże rok temu. Zrobiłem to ponieważ od samego początku konsultacji zacząłem używać technik, które dostałem od Piotra.

Po odbytych konsultacjach wiem jak duża jest to wartość i jak wiele przynosi, dlatego z pełnym przekonaniem skorzystałbym ponownie ze szkolenia z Piotrem.

Piotr jest ekspertem w swojej dziedzinie. Jego szkolenia mogę polecić każdemu, kto chce osiągnąć coś więcej w sprzedaży – poziom na który mało kto dochodzi. Niezależnie od tego czy jest się początkującym, czy weteranem – każdy znajdzie coś dla siebie, a Piotr wskaże sposoby które pomogą zwiększyć wyniki sprzedażowe. Jest jednak jeden warunek – trzeba tego chcieć i wdrażać w życie nabytą wiedzę.

Za usługę płaci się jednorazowo, a wiedza którą się otrzymuje zostaje na całe życie”.

WOJTEK     

 

Bywają w naszym życiu takie aspekty, których nie chcemy dotykać, miejsca w które prowadzi niepewny grunt, tematy, na które nie chcemy nawet rozmawiać. Status quo uspokaja komfortem stabilności. Dla, od zawsze, nieśmiałej, cichej osoby, takim obszarem są niewątpliwie wystąpienia publiczne. Myśli sobie, że to nie ma najmniejszego sensu, że jest milion rzeczy, które po drodze są jeszcze mocno niepoukładane. Ktoś taki ma się narażać na to, żeby inni go słyszeli, słuchali… oceniali?!

Na objaśnienie procesów zachodzących w jej głowie w momencie, kiedy znalazła się pierwszy raz na spotkaniu Clubu Storyteller, zabrakłoby tu miejsca. Pierwsze samodzielne wystąpienie przed kilkunastoosobową grupą było jak wystrzelenie z hukiem z armaty poza tak zwaną „strefę komfortu”. I ten feedback… ocena!  Czy to możliwe, żeby coś takiego przyniosło satysfakcję?

Dziwne rzeczy zaczęły dziać w życiu tej, od zawsze cichej, nieśmiałej osoby. Kolejne spotkania mijały w atmosferze zaufania, a konstruktywne komentarze pokazały jej obraz siebie, jakiego nie znała. Nawet poza zajęciami, coś zaczęło się zmieniać. Łatwiej przychodziły jej rozmowy telefoniczne, których dotychczas starała się unikać. Zawieranie nowych znajomości okazało się całkiem fajną sprawą.

Po kilku  miesiącach z lekką obawą, ale i umiarkowaną ekscytacją na własne życzenie wskoczyła ponownie do wspomnianej armaty. Magia wystąpień. Czary trenera w cylindrze i grupy niesamowitych ludzi pozwoliły polecieć daleko, dalej niż się spodziewała…

Po wylądowaniu,  szybko nadarzyła się okazja do przetestowania magicznie nabytej pewności siebie. Nietrudno sobie wyobrazić jak bez tej „nauki latania”, zadziałałby wizja telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej w trzech językach. Ale się udało.

Okazało się również, że firma ta oferuje szeroką gamę ścieżek rozwoju kariery. Obok Leadera Teamu, Koordynatora Incydentów lub Baz Wiedzy, również rozwój w kierunku Trenera Wewnętrznego, którego głównym zadaniem jest prowadzenie szkoleń w formie wystąpień publicznych. Jak myślisz, którą z nich właśnie drepcze?

Jestem pewna, że i Ty masz mnóstwo inspirujących historii do opowiedzenia i że wielu ludzi chce Cię wysłuchać. Warto dać sobie szanse na poznanie samego siebie ze strony, której istnienia nawet nie podejrzewasz!

Zapraszam na Storyteller Club, nowe spojrzenie i nauka latania gratis! 🙂

Już nie taka cicha i nieśmiała.

Monika. Monika Czerner – CapGemini.

 

To właśnie nasz świat. Świat skutecznego działania, przezwyciężenia własnych słabości, nauki bycia LIDEREM.
W otwartym i przyjaznym gronie poznajemy techniki przemawiania, które wpływają na osiąganie sukcesów zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Dzięki wiedzy zdobytej na warsztatach STORYTELLER CLUB stajesz się LEPSZYM człowiekiem. Stajesz się osobą, której pożąda ABSOLUTNIE KAŻDY klient!

Pewny siebie, kreatywny, z pomysłem i zacięciem przywódczym – to właśnie Ty.

Wiem, że taka ilość informacji naraz może Cię przytłoczyć. W końcu właśnie dowiedziałeś się, że możesz zdobyć wiedzę, z której niesamowite korzyści będziesz czerpać już do końca życia – co pozwoli Ci na stanie się prawdziwym LIDEREM, a w perspektywie czasu przełoży się na drastyczne podwyższenie Twoich dochodów. Tyle, że to jeszcze nie wszystko! Wiem, że przyszła pora na jedno z kluczowych pytań: ile taka wiedza może kosztować?

Na sam początek pozwól, że zapytam: jak ty wyceniłbyś zestaw technik, których będziesz używać do końca życia i to z NATYCHMIASTOWYM  skutkiem?  Rozumiem, że trudno to przeliczyć na pieniądze –  tym bardziej, że wiedza zdobyta na warsztatach to niemal instrukcja obsługi KAŻDEGO klienta ☺ gdybyś miał uczciwie oszacować cenę takiego pakietu, nie patrząc na swoje możliwości finansowe, to ile by to było? Podpowiem Ci tylko, że wiedza, którą nabędziesz w STORYTELLER CLUB,  zaprocentuje w niemal każdej dziedzinie Twojego życia!

Aha, jeszcze jedno:  STORYTELLER CLUB to nie tylko warsztaty, ale także możliwość spotkania wartościowych  przedsiębiorców i sprzedawców, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas warsztatów – możesz nawiązać kontakty, które zaowocują w przyszłości!

“Sukces nie pojawia się znikąd. Trzeba na niego zapracować” – ile razy słyszałeś podobne stwierdzenie? Owszem, w tych kilku niepozornych słowach kryje się SAMA prawda, ale… dlaczego nikt nie mówi, JAK ma wyglądać ta praca? Na czym ma polegać? I w końcu – jaki przynieść rezultat? Podpowiem Ci: na Twój sukces zapracujemy razem. Dam ci WSZYSTKIE niezbędne narzędzia!

 

W przeciągu  2 LAT wiedza wyniesiona ze STORYTELLER CLUB da ci takie efekty, które sam wycenisz na KILKANAŚCIE, A MOŻE KILKADZIESIĄT  TYSIĘCY ZŁOTYCH!

 

Uwaga, teraz będzie mocne…

INWESTYCJA w Twój rozwój. Rozwój Twoich umiejętności komunikacyjnych, sprzedażowych i perswazyjnych. Rozwój Twojej kreatywności.

Rozwój Twoich Dochodów…

To 388,- PLN / 200,- PLN *

* Za miesięczny udział w klubie – 4 x2 – godzinne, niesamowicie intensywne treningi!
Od lutego spotkania odbywają się w każdy czwartek od 17:45 do 20:00


Dlaczego tylko tyle?

To proste. Nie ma tu żadnych kruczków i ukrytych kosztów – ja po prostu kocham to, co robię. Dzielenie się z ludźmi swoją wiedzą to moja pasja! Sam kiedyś byłem na początku i wiem, jak trudno się przemóc i zrobić ten pierwszy, ważny krok. Wiem także, że liczy się każdy grosz. Dlatego tylko do 08.11.2016 r. kurs obowiązuje
w niższej, przystępniejszej cenie!

Ale uprzedzam – po 08.11.2016 r. cena wzrasta do wyższej ceny!

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!

Internet pełen jest bajkopisarzy składających obietnice bez pokrycia. Dlatego zrobimy tak: ja, Piotr Pytel, daję ci Gwarancję 100% Satysfakcji.

Albo warsztaty STORYTELLER CLUB rozbudzą w Tobie prawdziwe, pewne siebie zwierzę autoprezentacji, albo oddam Ci za nie każdego grosza!

Tak, dobrze przeczytałeś. Masz na to moją ŻELAZNĄ gwarancję. Wystarczy, że po pierwszej części szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie – a ja bez żadnych pytań i męczącego wiercenia dziury w brzuchu, oddam całą kwotę. CO DO GROSZA.

To TY decydujesz o tym, czy informacje przekazane w ramach STORYTELER CLUB są warte określonej kwoty. Wybór należy do Ciebie. To Twój biznes, Twoja prezentacja, Twój sukces.

To Twoja Przyszłość!

Pomyśl, że już za chwilę zainwestujesz w PRAKTYKĘ, która pozwoli ci na swobodne działanie nie tylko w sferze biznesu, ale także codziennego życia. Zainwestujesz w wiedzę, która zwróci Ci się już po pierwszych rozmowach z Klientami.

To nie tylko inwestycja w siebie, ale i nowe, lepsze życie!

To teraz zastanów się: czy mając taką żelazną gwarancję i możliwość zdobycia wiedzy, która ZMIENI twoje podejście nie tylko do wystąpień publicznych, sprzedaży, komunikacji międzyludzkiej, ale i kreatywnego „sprzedawania” siebie w mediach, w biznesie, w życiu – to chyba nie ma żadnego logicznego powodu,
aby nie skorzystać, prawda?

Pozwól, że powtórzę; gdy uznasz, że wiedza na STORYTELLER CLUB nie jest warta Twoich pieniędzy, oddam Ci całą kwotę. To ty decydujesz, czy ona mi się należy, czy nie.

Masz więc dwie możliwości:

 • Dalej szukać w sobie zagubionego, wewnętrznego przywódcy i słyszeć od klientów „dziękuję, może innym razem” , co przekłada się na finanse, albo…
 • Wypróbować techniki i metody, których nauczę Cię w ramach STORYTELLER CLUB. To nie są zwykłe „sztuczki” – to podparte naukowymi dowodami i moim wieloletnim, praktycznym doświadczeniem metody, które ZMAKSYMALIZUJĄ Twoje zyski i poczucie wartości jako pracownika, sprzedawcy lub przedsiębiorcy.

 

To jak będzie?

Jeśli należysz, tak jak większość, do grupy drugiej, to już teraz Cię zapraszam!

Tak Piotr, chcę zrobić coś, co uczyni mnie liderem! Chcę zrobić coś, dzięki czemu będę skutecznym sprzedawcą!

 • Wiem, że dzięki Twoim szkoleniom odnajdę się na rynku sprzedaży i stanę się bardziej atrakcyjny dla potencjalnych klientów!
 • Wiem, że dzięki Twoim technikom, będę mógł przeprowadzić transakcję absolutnie z każdym klientem!
 • Wiem, że dzięki wiedzy wyniesionej z STORYTELLER CLUB moje zyski wzrosną!
 • Wiem, że dzięki STORYTELLER CLUB wykształtuję w sobie cechy przywódcze, co pomoże mi
  w codziennym życiu!
 • Wiem, że dzięki STORYTELLER CLUB stanę się lepszym pracownikiem, sprzedawcą oraz  przedsiębiorcą!

Rozumiem także, że chroni mnie ŻELAZNA gwarancja satysfakcji i w razie niezadowolenia, po pierwszej części szkolenia mogę odzyskać zainwestowaną kwotę.

Miejsce: Katowice, ul. Moniuszki 7 | Czas: Czwartki, 17:45-20:00 (od 2 lutego)

katowice

Dzisiaj: 388,- PLN 200,- PLN *

* Za miesięczny udział w klubie – 4 x2 – godzinne, niesamowicie intensywne treningi!
Od lutego spotkania odbywają się w każdy czwartek od 17:45 do 20:00


Życzę Ci samych sukcesów,

Piotr Pytel

PS Pamiętaj, że promocyjna cena 200 zł jest ważna tylko do 08.11.2016 r. i po tym czasie może zostać zwiększona do standardowej ceny 388 zł.

PPS Pamiętaj, że chroni Cię gwarancja. Jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany, to oddam Ci 100% zapłaconej kwoty.


Wypełnij poniższy formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierz dogodną dla siebie formę płatności

Twoje dane kontaktowe:

Złożenie zamówienia oznacza, że akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności w tym m.in.:

 • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadczenia oraz w celach marketingowych oraz na przekazanie ich partnerą handlowym do realizacji tych samych celów.
 • przyjmujesz do wiadomości, że zgodnie z prawem masz 14 dni na rezygnację i zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - chyba, że usługa zostanie wcześniej wykonana.

Dane do faktury:

Płatności internetowe zapewnia serwis Transferuj.pl , dzięki któremu mogą Państwo wybrać jedną z 40 metod płatności